O nas. Co robimy, kim jesteśmy?

Axon Group to agencja interaktywna, dostarczająca najwyższej jakości, kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań internetowych. Nasze zaangażowanie w lepsze wyniki Klientów widać we wszystkim co robimy, między innymi w indywidualnym podejściu do każdego projektu i traktowaniu każdego Klienta jako PARTNERA. Działamy w branży od wielu lat i posiadamy bogate doświadczenie, co pozwala nam na nieograniczone możliwości realizacji Twoich pomysłów!

CO ROBIMY?

Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym oraz tworzeniem nowoczesnych i funckjonalnych stron internetowych.  Tworzymy projekty, które mają jeden główny cel: zwiększenie zysków. Dzięki wypracowanej metodologii, nasze usługi skoncentrowane są na tworzeniu rozwiązań konkurencyjnych i unialnych, co w dużej mierze wpływa na lepszą prezentację firmy wśród potencjalnych Klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz nasze portfolio lub po prostu skontaktuj się z nami.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą profesjonalistów z głowami pełnymi innowacyjnych pomysłów, które traktujemy jako najlszepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Każdy pomysł poprzedzamy podstawowym pytaniem "czy to pomoże klientowi?". Stawiamy na sukces i w myśl tej reguły organizujemy naszą pracę i czas, szanując jednocześnie Twój czas i pieniądze.

Ponad 500 zrealizowanych projektów sprawia, że nasze możliwości są praktycznie nieograniczone.

Dlaczego warto?

Doświadczenie

doswiadczenie

Nasz zespół to grupa utalentowanych i kreatywnych ludzi, którzy potrafią tchnąć życie i jakość w każdy projekt.

Pracujemy dla Ciebie

pracujemy dla ciebie

Każdy projekt to praca w pełnej kooperacji z Tobą. Słuchamy i konsultujemy z Klientem dobór najlepszych rozwiązań.

Dla nas jesteś unikalny

indywidualne podejscie

Każdy Klient jest tak naprawdę naszym PARTNEREM, a każdy nasz Partner jest traktowany indywidualnie i z najwyższą uwagą.

Jako nasz Klient jesteś naszym Partnerem, a każdego parntera trakujemy również jako inwestora. To Ty inwestujesz swoje pieniądze i czas aby poprawić wyniki swojej firmy.

Powyższa zasada i lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować własną, unikalną metodę pracy nad każdym projektem. Dzięki takim rozwiązaniom współpraca z nami jest przejrzysta, sprawna, a Klienci mogą obserwować postęp prac na każdym etapie.

Nasza metoda ciągle ewoluuje i zmienia się na lepsze, ale niezmiennie opiera się na czterech podstawowych filarach udanej współpracy:

analizowanie

Zbieranie informacji

Poznajemy Ciebie i Twój projekt, analizujemy rynek, konkurencję i grupę docelową, tworzymy listę celów.

planowanie

Szkic + projekt

Konsultujemy projekt, opracowujemy strukturę i zawartość, tworzymy wstępny szkic i graficzny.

kodowanie

Wdrożenie

Najważniejszy punkt czyli wdrożenie projektu, struktury, treści i analiza pod kątem jakości i funkcjonalności.

uruchamianie

Uruchomienie i monitoring

Testy, publikacja, ocena jakości, nadzór.
Sugestie, porady, obsługa i przekazanie gotowego produktu.